KOLONİ MİMARLIK
info@kolonimimarlik.com

Blog

Ofisinizi Daha Davet Edici Hale Getirmenin 10 Basit Yolu

by koloni
Mar , 13
Ofisinizi Daha Davet Edici Hale Getirmenin 10 Basit Yolu

Yeni bir alana taşındınız, mobilyalar kuruldu ve tüm elektrik ve data gereksinimleri tamamlandı. Ofisiniz gitmek için güzel ve ekip yeni yerleriyle heyecanlı. Birkaç yıl sonra, heyecan gitti ve bir şeylerin güncellenmesi gerekiyor. Tamamen yenilenmeye ihtiyacınız olmayabilir, ancak yeni, taze ve davetkar bir şey yaratmak için yeterlidir.


Daha önce birçok kiracı iyileştirme projesinde çalıştım ve projelerin çoğunda, mobilyalar yeniden kullanıldı ve müşterinin ihtiyacı olan tek şey, güncellenmiş yüzeyler, elektrik ve iç mimari ile düzgün bir şekilde planlanmış bir alandı. Tasarım ekibimizin, alanı bina standart bitişleri ve bütçesi dahilinde tasarlaması bekleniyordu.
Turnstone’da çok sayıda iyi tasarlanmış ve markalı mekana yer verdik.alanınızla aynı şeyi yapmanız için size ilham vermek için. Ancak, özellikle bütçe gerçekten kısıtlıysa, alanınızı güncellemenin zor olabileceğini biliyorum.

İşte ofisinizi nasıl güncelleyeceğinize dair 10 basit fikir . Listeyi oluştururken birkaç varsayımda bulundum: özel ve açık ofis mobilyaları yeniden kullanılacak, resepsiyon masası, dinlenme odası dolapları ve çoğu döşeme malzemesi kalacak. Tipik olarak bina standart kaplamalarının bir parçası olan tavan lambaları, akustik karo tavan, kapılar ve panjur gibi pencere kaplamaları kesinlikle kalacaktır. Resepsiyon alanından yürüyüşe başlayalım.

1. Şirketinizin neyle ilgili olduğunu anlatmak için dijital duvar kaplaması kullanın.

Sosyal medya ve bilgi odaklı uygulama kullanımı yoluyla sürdürülebilirliği savunan bir şirket olan Greenbiz , vaaz ettiklerini uygular. Doğanın dijital görüntülerinin ortak bir alanda kullanılması, şirketin neyle ilgili olduğu konusunda doğrudan ve net bir mesaj gönderir.

2. Duvarlarınızda özel sanat eserleri kullanın.

Bivi Ayakta Yükseklikli Masalar , Kısayol 5 Yıldızlı Tabureler masa için mükemmel bir yüksekliğe oturduğundan , ekli Bivi Yapıştırılabilir Ekranları kullanarak özel çalışma alanları yaratır .

işyeri tasarımlarının bir parçası olarak duvarlara özel sanat eserleri yerleştirdi. Yaratıcılığa ilham verir ve şirket markasını yaşamaya ve nefes almaya teşvik eder. Özel sanat eseri tasarımı sunan Blik ve çevrimiçi satıcılar gibi çok sayıda yerel mağaza var… ancak markanızı yansıtan kendi siyah beyaz veya renkli fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. İlginç yazı tipleri ve tamamlayıcı görsel çizimlerle duvarlara boyanmış logolar da orijinal sanat eserleridir.

3. Konuşan bir mobilya parçası ekleyin

Renkli Campfire Half Lounges , Campfire Big Lamp tarafından sağlanan aydınlatma ile işbirliği alanları oluşturmak için birleştirilebilir . Ayrıca, Coalesse’den Kısayol X Taban

Sandalyeli ve Shell Sandalyeli Bassline Masası da resimde .
Konuşan bir mobilya parçası, iş yeri hakkında anında bir izlenim verir. Turnstone Kamp Ateşi Büyük Lambası sadece işyerinde büyük bir açıklama parçası olmakla kalmaz, aynı zamanda alanı tanımlar ve toplantı ve işbirliği için davetkar ve rahat bir alan yaratır.

MİMARLIK VE TASARIM OFİSİ
© koloni mimarlık 2017.